Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12 2USB 2.4A, Micro USB 1м
Вид: мережевий
Вихідна напруга, V: 5В
Кількість портів: 2
Тип роз'єму: Micro USB
Довжина кабеля: 1м
Колір: чорний, білий
Напруга живлення: 100-240V
Сила вихідного струму (Output): 2,4А
Гарантія: 3 місяці
Тип зарядного пристрою: Мережеве
Тип роз'єму: USB|micro USB
Сила струму: 2.4A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 5В |
| Гарантія | 3 місяці місяць |
| Довжина кабелю | 1м |
| Кількість портів | 2 |
| Напруга живлення | 100-240V |
| Сила вихідного струму (Output) | 2,4 А |
| Сила струму | 2.4 A |
| Тип роз'єму | Micro USB |
- Ціна: 339 ₴





