Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z2 1.5A micro USB White
Вихідна напруга, V: 5V
Струм зарядки: 1-usb 1.5A
Колір: білий
Напруга живлення: 12-24V
Гарантія: 3 місяці
Вид: Зарядний пристрій
Тип зарядного пристрою: Автомобільне
Тип роз'єму: USB|micro USB
Сила струму: 1.5A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга, V | 5V |
| Гарантія | 3 місяці місяць |
| Напруга живлення | 12-24V |
| Сила струму | 1.5 A |
| Тип зарядного пристрою | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB|micro USB |
| Струм зарядки | 1-usb 1.5 A |
| Колір | white |
- Ціна: 249 ₴




