
влевовправо
Мережевий зарядний пристрій WIWU Firefly GaN 65W, Grey
- Готово до відправки
- Код: 066977703654134
959 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій WIWU Firefly GaN — сучасний адаптер із технологією GaN, який поєднує високу потужність, компактність і можливість одночасної зарядки кількох пристроїв. Ідеально підходить для смартфонів, планшетів і ноутбуків.
Характеристики:
- Модель: WIWU Firefly GaN
- Тип: мережевий зарядний пристрій
- Кількість портів: 3 (2 × USB-C + 1 × USB-A)
- Потужність: підтримка швидкої зарядки
- Сумісність: смартфони, планшети, ноутбуки, навушники та інші гаджети
Вихідні інтерфейси: 3 - 3.95 А
Вихідна напруга, V: 5 V
Вихідна потужність, Вт: 65 W
Вихідний роз`єм: 2 × USB Type-C; USB Type-A
Вхідна потужність: 110 – 240 V; 1.6 А; 50/60 Hz
Кількість USB портів, шт.: 3
кабель: Відсутній
Швидка зарядка: Power Delivery 45 W
Матеріал: PC
Тип: Мережевий
Комплектація: Мережевий зарядний пристрій
Колір: Сірий
Вид: Зарядний пристрій
Тип зарядного пристрою: Мережеве
Тип роз'єму: USB|Type-C
Потужність, Wh: 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Power Delivery 45 W |
| Вхідна потужність | 110 – 240 V; 1.6 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність, Вт | 65 W |
| Вихідна напруга, V | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідні інтерфейси | 3 - 3.95 А |
| Кількість USB портів, шт. | 3 |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | PC |
| Потужність, W | 65 |
| Тип зарядного пристрою | Мережне |
| Тип роз'єму | Type-C|USB |
| Колір | Grey |
| Кабель | Немає |
- Ціна: 959 ₴

