
влевовправо
Бездротовий зарядний пристрій ACEFAST E26, Black
- Готово до відправки
- Код: 066974316284819
699 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий зарядний пристрій ACEFAST E26 — це зручна зарядка з функцією підставки, яка дозволяє комфортно користуватися смартфоном під час заряджання. Підтримує швидку бездротову зарядку до 15 Вт та забезпечує стабільну і безпечну роботу без зайвих кабелів.
Характеристики:
- Модель: ACEFAST E26
- Тип: бездротовий зарядний пристрій / підставка
- Потужність: до 15 Вт
- Технологія: Qi (швидка бездротова зарядка)
- Сумісність: смартфони з підтримкою Qi
- Режими використання: вертикальний та горизонтальний
Вихідна потужність, Вт: 5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W
Вхідна напруга та струм: 5V=2A; 9V=2A
Кількість пристроїв, що заряджаються: 1
Особливості: Підставка для телефону
Тип БЗП: Для одного пристрою
Тип роз'єму: Type-C
Формфактор: Стійка
Матеріал: ABS + PC
Вага: 182
Тип: Бездротовий зарядний пристрій
Гарантія: 24
Колір: Чорний
Вид: Зарядний пристрій
Тип зарядного пристрою: Безпровідне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 182 kg |
| Вхідна напруга та струм | 5V=2A; 9V=2A |
| Вихідна потужність, Вт | 5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W |
| Гарантія | 24 місяць |
| Кількість заряджаються пристроїв | 1 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Особливості | Підставка для телефона |
| Тип | Бездротовий зарядний пристрій |
| Тип БЗП | Для одного пристрою |
| Тип зарядного пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Формфактор | Стійка |
| Колір | Black |
- Ціна: 699 ₴








