Ulanzi MT-84 — легкий і компактний штатив, який підходить для фото, відео, селфі, стрімів та відеодзвінків. Висота регулюється від 33 до 153 см завдяки телескопічній семисекційній конструкції, а алюмінієвий корпус забезпечує надійність і стабільність під час зйомки.
Штатив оснащений вбудованим пультом для керування телефоном на відстані до 10 м, сумісним з iOS, без необхідності встановлення додаткових програм. Підтримує iPhone 12–16 всіх модифікацій без чохла або з чохлом із магнітним кільцем. Вага 390 г робить його зручним для перенесення, а у складеному стані штатив легко поміщається у сумку чи рюкзак.
Комплектація
- Штатив із магнітним кріпленням MagSafe
- Пульт дистанційного керування
Висота штативу: 153 см
Особливості: Максимальне навантаження до 1 кг
Сумісні моделі: MT-84
Тип кріплення: Магніт
Тип штативу: Трипод
Матеріал: Алюмінієвий сплав + пластик
Вага: 390 г
Сумісність: Сумісність із MagSafe
Комплектація: Трипод/монопод; кнопка Bluetooth
Тип товару : Штатив
Максимальна висота штативу: 126 - 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 390 г kg |
| Висота штатива | 153 см |
| Комплектація | Трипод/монопод; кнопка Bluetooth |
| Максимальна висота штатива | 126 - 150 см |
| Особливості | Максимальне навантаження до 1 кг |
| Сумісність | Сумісність з MagSafe |
| Сумісні моделі | MT-84 |
| Тип кріплення | Магніт |
| Тип товару | Штатив |
| Тип штатива | Трипод |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 449 ₴










