
Карта пам'яті microSDXC Wibrand WICDXU1 UHS-1 64Gb class 10
- Готово до відправки
- Код: 06WICDXU1/64GB
549 ₴
Картка пам'яті Wibrand microSDHC об'ємом 64 ГБ – це зручне рішення для зберігання великих об'ємів інформації на смартфонах, планшетах, фотоапаратах чи відеореєстраторах. Вона відповідає стандарту Class 10, що забезпечує достатню швидкість запису відео, збереження фотографій і щоденного обміну файлами. Продукція Wibrand виготовляється з якісних матеріалів та із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє гарантувати надійність та довговічність. Це відмінний вибір для тих, хто шукає поєднання європейської якості та доступної ціни.
Клас швидкості: Class 10
Клас швидкості відео: V10
Об'єм одного модуля, GB: 64 GB
Особливості: Без адаптера
Розміри: 15 x 11 x 1 мм
Тип карти пам'яті: microSDXC
Швидкість запису даних: 10
Швидкість зчитування, Мб/сек: R-30 Mbit/s
Матеріал корпусу: Пластик
Гарантія: 60 міс
Об'єм пам'яті: 64GB
Адаптер у комплекті: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер в комплекті | Немає |
| Гарантія | 60 міс місяць |
| Клас швидкості відео | V10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Обсяг одного модуля, GB | 64 GB |
| Особливості | Без адаптера |
| Розміри | 15 x 11 x 1 мм |
| Швидкість запису даних | 10 |
| Швидкість зчитування, Мб/сек | R-30 Mbit/s |
- Ціна: 549 ₴

