Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger White ─ це розумний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів, портативних колонок та інших електронних гаджетів. Завдяки 4 портам та підтримці зарядки потужністю до 18 Вт, він дозволяє швидко поповнювати запаси енергії. При цьому технологія інтелектуального контролю визначає та подає оптимальну напругу для кожного пристрою, а багаторівневий захист робить процес заряджання безпечним.
Особливості:
− Максимальна вихідна потужність: 18 Вт;
− Підтримка QC, AFC, FCP;
− Заряджання чотирьох пристроїв одночасно;
− Виготовлений з якісних та вогнестійких матеріалів: ABS+PC;
− Сумісність з більшістю мобільних пристроїв;
− Захист від перенапруги, короткого замикання, перегріву та ін.
Вид: Мережевий зарядний пристрій
Матеріал рами: ABS + PC
Особливості: Функція швидкої зарядки
Тип роз'єму: USB
Швидка зарядка: Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки
Країна Виробник: Китай
Вага: 58
Колір: Білий
Модель товару: C102A Fuerza
Тип зарядного пристрою: Мережеве
Слоти зарядки: 3
Сила струму: 2.0A
Технологія зарядки: Quick Charge 3.0
Потужність, W: 18
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання |
| Вага | 58 kg |
| Матеріал рами | ABS + PC |
| Модель товару | C102A Fuerza |
| Потужність, W | 18 |
| Особливості | Функція швидкого заряджання |
| Сила струму | 2.0 A |
| Слоти зарядки | 3 |
| Технологія зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Тип зарядного пристрою | Мережне |
| Колір | white |
- Ціна: 279 ₴







