-16%влевовправо
Монопод-штатив XO SS08 (Bluetooth) Black
- Готово до відправки
- Код: 22895
449 ₴
378 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монопод-штатив XO SS08 оснащений Bluetooth пультом. Аксесуар дуже компактний та якісний, виготовлений з металу та ABS-пластику. Штатив має максимальну робочу висоту 68 см, та складається до мінімальних своїх розмірів - 18,5 см. Вага XO SS08 всього 135 см.
Додаткові характеристики: Довжина телескопічної трубки: 41 см
Радіус дії, м: до 10 м
Розміри: 185х28 мм (складений стан)
Тип підключення: Bluetooth
Матеріал: Пластик, метал
Вага: 135г
Сумісність: Пристрої з шириною корпусу 68-98 мм
Колір: Чорний
Тип товару : Монопод
Максимальна висота штативу: 51 - 75 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 135г kg |
| Додаткові характеристики | Довжина телескопічної трубки: 41 см |
| Максимальна висота штатива | 51 - 75 см |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Радіус дії, м | до 10 м |
| Розміри | 185х28 мм (складаний стан) |
| Сумісність | Пристрої з шириною корпусу 68-98 мм |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип товару | Монопод |
| Колір | Black |
- Ціна: 378 ₴




