-27%Акумулятор NBL-38A2500 для TP-Link TP904 Neffos X1 Lite (Original) 2550 мAh
- Готово до відправки
- Код: 21227
439 ₴
319 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний акумулятор NBL-38A2500 належить до літій-полімерного виду, має ємність 2550 мAh та потужність 9,82 Wh. Сумісна з телефоном TP-Link TP904 Neffos X1 Lite. Вихідна напруга батареї становить 4,4 V.
Ємність, mAh: 2550 мAh
Вихідна напруга, V: 4,4 V
Потужність, Вт: 9,82 Wh
Розміри: 68х56х4 мм
Тип АКБ: Li-Polymer
Якість: Original
Гарантія: 12 місяців
Ємність: 2501-3000 mAh
Сумісність акумулятора: TP-Link
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Сумісність акумулятора | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 4,4 V |
| Гарантія | 12 місяців місяць |
| Ємність | 2501-3000 mAh |
| Ємність, mAh | 2550 мАһ |
| Якість | Original |
| Потужність, Вт | 9,82 Wh |
| Розміри | 68х56х4 мм |
| Тип АКБ | Li-Polymer |
- Ціна: 319 ₴
