Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор EB-BA202ABU для Samsung Galaxy A20e, A10e. Ємність 3000 mAh. Гарантія 12 місяців.
Ємність, mAh: 3000 mAh
Вихідна напруга, V: 3.85 V
Потужність, Вт: 11.55 Wh
Розміри: 55*70*3.5 мм
Якість: AAAA
Сумісність: Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A10e
Гарантія: 12 місяців
Ємність: 2501-3000 mAh
Сумісність акумулятора: Samsung
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 3.85 V |
| Гарантія | 12 місяців місяць |
| Ємність | 2501-3000 mAh |
| Ємність, mAh | 3000 mAh |
| Якість | AAAA |
| Потужність, Вт | 11.55 Wh |
| Розміри | 55*70*3.5 мм |
| Сумісність | Samsung Galaxy A10e| Samsung Galaxy A20e |
- Ціна: 419 ₴

