
Набір блогера 5 в 1 Gelius Blogger Set Life Hack GP-BS002, Black
- Готово до відправки
- Код: 38001
1 599 ₴
Подобається створювати та ділитися тим що відчуваєте, у чому розбираєтеся та переживаєте? Ви блогер-новачок, або ваше хобі вже давнє, в будь-якому випадку цей набір пристроїв вас не залишить без уваги. Пропонуємо вам набір для любителів фото та відео знімання Set Life Hack Improved GP-BS002 від виробника Gelius. З його допомогою ви зможете створювати картинку, яка запам’ятовується — красивою, незвичайною, можливо, такою, що не можна побачити в повсякденні. Відмінна якість, надійні матеріали, доступна ціна.
Версія Bluetooth: bluetooth V 3.0
Довжина кабеля: 1.8 м
Додаткові характеристики:strong> Зовнішній діаметр – 26 см, Внутрішній – 20 см
Три режими освітлення, Три режими інтенсивності світла, Діапазон температур – 3000К-6500К, Індекс передачі кольору – 96, Частотна характеристика конденсатора 20Hz-16KZh
Категорія товару: Тренди
Підкатегорія товарів: Штатив
Потужність: 8-10W
ong>Радіус дії, м: 10 м
Робоча напруга, V: 5 V
Сумісність з ОС: iOS и Android
Тип гаджета: Селфі LED лампа
Тип мікрофона: конденсаторний
Тип підключення: Без подключения к телефону
Матеріал: Пластик, метал
Чутливість DPI: 38 dB
Джерело живлення: USB 2 м
Колір: Черный
Сумісність: Підходить для смартфонів шириною 56мм – 77мм.
Максимальний розмір телефону 6.5 дюймів
Комплектація: LED лампа-кільце, штатив тріпод, тримач для смартфона, петличний мікрофон,
пульт дистанційного управління
Особливості: Підсвітка
Вид: Для телефону
Тип фіксації: Регульований зажим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | bluetooth V 3.0 |
| Вид | Для телефону |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Додаткові характеристики | Зовнішній діаметр — 26 см, Внутрішній — 20 см Три режими освітлення, Три режими інтенсивності світла, Діапазон температур — 3000К-6500К, Індекс передавання кольору — 96, Частотна характеристика конденсатора 20Hz-16KZh |
| Джерело живлення | USB 2 м |
| Категорія товару | Тренди |
| Комплектація | LED-лампа-кільце, штатив трипод, тримач для смартфона, петличний мікрофон, пульт дистанційного керування |
| Потужність | 8-10W |
| Особливості | Підсвічування |
| Підкатегорія товарів | Штатив |
| Стрес на роботі, V | 5 V |
| Радіус дії, м | 10 м |
| Сумісність | Підходить для смартфонів завширшки 56 мм — 77 мм Максимальний розмір телефона 6.5 дюйма |
| Сумісність з ОС | iOS и Android |
| Тип гаджета | Селфи LED лампа |
| Тип мікрофону | конденсаторний |
| Тип підключення | Без підключення до телефону |
| Тип фіксації | Регульований затискач |
| Колір | Black |
| Чутливість DPI | 38 dB |
- Ціна: 1 599 ₴









