Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
USB Флешка Hoco UD9 - це саме той пристрій, який повинен бути практично в кожної людини. Завдяки флешці, Ви завжди зможете мати всю необхідну інформацію біля себе. Також дана модель флешки має високоякісне металеве матове покриття, яке є стійким до пошкодження. Об'єм пам'яті 64GB.
Розміри: 2.5*1 см
Матеріал корпуса: сталь
Об'єм: 64GB
Інтерфейс: USB 2.0
Швидкість читання даних: 2.5*1 см
Гарантія: 1 місяць
Стандарт USB: 2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць місяць |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм | 64GB |
| Розміри | 2.5*1 см |
| Швидкість читання даних | 2.5 * 1 см |
| Стандарт USB | 2.0 |
- Ціна: 429 ₴




