Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор BM4E для Xiaomi Pocophone F1 3900 mAh Ємність, mAh : 3900 mAh. Вихідна напруга, V : 3.85V. Потужність, Вт : 15.0 Wh. Розміри : 64*85*4мм. Тип : Li-ion. Сумісність : Xiaomi Pocophone F1. Гарантія : 12 міс. Ємність : 3001-4000 mAh. Сумісність акумулятора : Xiaomi.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Совместимость аккумулятора | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение, V | 3.85V |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Емкость, mAh | 3900 mAh |
| Мощность, Вт | 15.0 Wh |
| Размеры | 64*85*4мм |
| Совместимость | Xiaomi Pocophone F1 |
| Тип | Li-ion |
- Цена: 439 ₴

