Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор BL-47TH для LG G2 Pro D838, D837, F350 3200mAh Ємність, mAh : 3200 mAh. Вихідна напруга, V : 3,8 V. Потужність, Вт : 12,2 Wh. Розміри : 56*82*4 мм. Тип : Li-ion. Сумісність : LG G2 Pro D838, D837, F350. Гарантія : 12 міс. Ємність : 3001-4000 mAh. Сумісність акумулятора : LG.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Совместимость аккумулятора | LG |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение, V | 3,8 V |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Емкость, mAh | 3200 mAh |
| Мощность, Вт | 12,2 Wh |
| Размеры | 56*82*4 мм |
| Совместимость | D837|F350|LG G2 Pro D838 |
| Тип | Li-ion |
- Цена: 239 ₴

