Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність, mAh : 3500 mAH. Вихідна напруга, V : 3.8V. Потужність, Вт : 13.3Wh. Розміри : 69*57*5мм. Тип : Li-ion. Сумісність : Blackview. Гарантія : 12 мес. Ємність : 3001-4000 mAh.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение, V | 3.8V |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Емкость | 3001-4000 mAh |
| Емкость, mAh | 3500 mAH |
| Мощность, Вт | 13.3Wh |
| Размеры | 69*57*5мм |
| Совместимость | Blackview |
| Тип | Li-ion |
- Цена: 479 ₴


