Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор BL-45A1H для LG K10 (K410, LTE K430DS) 2300mAh Ємність, mAh : 2300 mAh. Вихідна напруга, V : 3,8 V. Розміри : 47 мм-71 мм- 4мм. Тип : Li-Pol. Сумісність : LG K10K410LTE K430DS. Гарантія : 12 міс. Ємність : 2001-2500 mAh. Сумісність акумулятора : LG.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Совместимость аккумулятора | LG |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение, V | 3,8 V |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Емкость, mAh | 2300 mAh |
| Качество | Original |
| Размеры | 47 мм-71 мм- 4мм |
| Совместимость | LG K10K410LTE K430DS |
| Тип | Li-Pol |
- Цена: 299 ₴

