
Автомобильный пылесос Baseus A3 lite Handy Vacuum Cleaner (12000pa), Black
- Готово к отправке
- Код: 06VCAQ050001
2 499 ₴
Пилосос Baseus A3 Lite Vacuum Cleaner — це зручний і потужний помічник для тих, хто цінує чистоту в автомобілі. Завдяки силі всмоктування 12 кПа і швидкості 80 000 об/хв, він без зусиль справляється з пилом, піском, шерстю тварин та дрібним сміттям.
Подвійна система фільтрації з HEPA-фільтром гарантує чисте повітря без повторного підйому пилу. У комплекті є щітка для м’якого очищення, шланг для стисненого повітря та вбудований ліхтарик для прибирання у важкодоступних темних зонах.
Пилосос працює від акумуляторів 4×2000 мА·г, що забезпечує до 45 хвилин автономної роботи, а заряджається через USB Type-C. Компактний корпус діаметром лише 56,5 мм дозволяє зберігати пристрій у підскляннику чи бардачку.
Контейнер об’ємом 70 мл очищується за кілька секунд — просто, швидко й без мішків.
Baseus A3 Lite — це потужність професійного пилососа в компактному корпусі, створеному для комфорту кожного водія.
Время зарядки, ч: 3.5 ч
Время работы, ч: До 30 хв
Емкость аккумулятора, mah: 6000 mAh
Мощность электродвигателя, Вт: 100 W
Объем контейнера для мусора: 70 мл
Пилозборник: Контейнер
Рабочее давление: 12000 Па
Размеры: 303 × 122 × 62 мм
Скорость вращения, об/хв: 80 000 об./хв
Совместимые модели: A3 lite Handy Vacuum Cleaner
Страна регистрации бренда: Китай
Тип уборки: Сухе
Тип фильтра: НЕРА
Уровень шума: 75 дБ
Страна производитель: Китай
Вес: 438 г
Длина кабеля: Работает от аккумулятора
Цвет: Black
Гарантия: 12 мес
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 75 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 438 г kg |
| Время зарядки, ч | 3.5 ч |
| Время работы, ч | До 30 хв |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Длина кабеля | Работает от аккумулятора |
| Емкость аккумулятора, mah | 6000 mAh |
| Мощность электродвигателя, Вт | 100 W |
| Объем контейнера для мусора | 70 мл |
| Пилозборник | Контейнер |
| Рабочее давление | 12000 Па |
| Размеры | 303 × 122 × 62 мм |
| Скорость вращения, об/хв | 80 000 об./хв |
| Совместимые модели | A3 lite Handy Vacuum Cleaner |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип уборки | Сухе |
| Тип фильтра | НЕРА |
| Цвет | Black |
- Цена: 2 499 ₴







