
Смарт-часы HOCO Y22 AMOLED Smart sports watch (call version), Silver
- Готово к отправке
- Код: 066942007628990
1 399 ₴
Смарт-годинник HOCO Y22 — багатофункціональний спортивний годинник, створений з використанням високоякісних матеріалів та сучасних технологій. Модель відрізняється ергономічним дизайном та універсальністю, стане відмінним вибором для повсякденного використання, допоможе підвищити ефективність під час тренувань та спростить керування смартфоном.
Дисплей має діагональ 1,43 дюйми та роздільну здатність 466 × 466 пікселів, забезпечує високу чутливість сенсора та якісну передачу зображення. Модель оснащена модулем Bluetooth версії 5.3 для швидкого та стабільного підключення до смартфону та акумулятором ємністю 200 mAh, завдяки якому смарт-годинник HOCO Y22 здатний працювати без підзарядки від 5 до 7 днів — залежно від інтенсивності використання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який підтримує роботу 22 мовами, включаючи українську, полегшує взаємодію з годинником.
Годинник пропонує широкий спектр функцій: від моніторингу активності та здоров’я до управління музикою та отримання повідомлень та дзвінків з вашого телефону, що робить його незамінним помічником у повсякденному житті. Функція відповіді на дзвінок у HOCO Y22 забезпечує додаткову зручність у спілкуванні, дозволяючи приймати вхідні дзвінки безпосередньо з розумного годинника. Ця можливість стає особливо актуальною, коли ваш смартфон не під рукою, наприклад, під час занять спортом або коли ви зайняті справами і не хочете пропустити важливий дзвінок.
Для любителів спорту та активного способу життя смарт-годинник HOCO Y22 пропонує безліч спортивних режимів, включаючи дихальні вправи, ходьбу, біг, плавання, йогу, велоспорт. Вбудовані функції моніторингу сну, виміру сатурації та пульсу, підрахунку кроків/калорій допоможуть контролювати важливі показники вашого здоров’я. Визначення рівня стресу та щоденної активності сприяють підтримці фізичної та емоційної стабільності.
Завдяки магнітному зарядному кабелю процес підзарядки пристрою стає швидким і зручним, виключаючи необхідність постійної заміни батареї або складнощі з підключенням. Корпус із високоякісного цинкового сплаву у поєднанні з IML-днищем не тільки підкреслює елегантність пристрою, але й забезпечує високий ступінь захисту від вологи та пилу за стандартом IP67. Незалежно від того, займаєтесь ви спортом, подорожуєте чи просто ведете активний спосіб життя, HOCO Y22 стане вашим незамінним помічником. Його здатність працювати в різних погодних умовах у поєднанні з тривалим часом роботи від акумулятора та численними функціями для відстеження фізичного стану робить годинник ідеальним гаджетом для тих, хто прагне залишатися на зв’язку та піклуватися про своє здоров’я
Беспроводные интерфейсы: Bluetooth
Версия Bluetooth: Bluetooth 5.3
Время работы, ч: 5 – 7 д
Габариты: 50 × 48 × 8.3 мм
Емкость аккумулятора, mah: 200 mAh
Размер дисплея: 1.43"
Совместимые модели: Y22 AMOLED
Способ зарядки/Время зарядки: Беспроводной
Страна регистрации бренда: Китай
Флеш объем памяти, Гб: 128 Mb
Функции: Осуществление звонков, влагозащита IP67, фитнес-трекер, измерение сердечного ритма, мониторинг кислорода в крови, мониторинг сна
Страна производитель: Китай
Вес: 36 г
Цвет: Silver
Материал Корпуса: Цинковый сплав + IML
Гарантия: 12 мес
Дисплей: Сенсорный
Совместимость с операционной системой: Android + IOS
Модель Hoco: Y22
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | hoco. |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вес | 36 г kg |
| Время работы, ч | 5 – 7 д |
| Габариты | 50 × 48 × 8.3 мм |
| Гарантия | 12 мес месяц |
| Дисплей | Сенсорный |
| Емкость аккумулятора, mah | 200 mAh |
| Материал корпуса | Цинковый сплав + IML |
| Модель Hoco | Y22 |
| Размер дисплея | 1.43" |
| Совместимость с операционной системой | Android + IOS |
| Совместимые модели | Y22 AMOLED |
| Способ зарядки/Время зарядки | Беспроводной |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Флеш объем памяти, Гб | 128 Mb |
| Функции | Осуществление звонков, влагозащита IP67, фитнес-трекер, измерение сердечного ритма, мониторинг кислорода в крови, мониторинг сна |
| Цвет | Silver |
- Цена: 1 399 ₴

