BOROFONE BAS56A Absolute — це потужний та універсальний зарядний пристрій, який дозволяє швидко та безпечно заряджати ваші гаджети завдяки максимальній потужності 45 Вт.
Основні переваги: Три порти для зарядки – два Type-C та один USB-A, що дозволяє заряджати одразу декілька пристроїв.
Швидка зарядка – підтримка PD45W, PPS, SFC, QC2.0, QC3.0, FCP, AFC, SCP для максимально ефективного поповнення заряду.
Компактний та легкий – ідеально підходить для поїздок та щоденного використання.
Багаторівневий захист – захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання та інших небезпечних ситуацій.
Стильний дизайн – корпус виготовлений з міцного ABS-пластику, який не лише довговічний, але й приємний на дотик.
BOROFONE BAS56A Absolute — це надійний вибір для тих, хто цінує швидкість, безпеку та якість у процесі заряджання гаджетів!
Быстрая зарядка: PD45W; PPS; QC3.0; QC2.0; SFC; AFC; FCP; SCP
Входная мощность: 100 – 240 V; 1.3 А; 50/60 Hz
Выходная мощность, Вт: 45 W
Выходной разъем: 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V; 20 V
кабель: Отсутствует
Количество USB портов, шт.: 3
Совместимые модели: BAS56A Absolute
Страна регистрации бренда: Китай
Тип разъема: 2 × Type-C; USB-A
Тип товара: Сетевое зарядное устройство
Страна производитель: Китай
Вес: 93
Цвет: Black
Тип: Сетевой
Гарантия: 24 мес
Вид: Адаптер
Тип зарядного устройства: Сетевое
Технология зарядки: Quick Charge 3.0
Мощность, W: 41-70
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | PD45W; PPS; QC3.0; QC2.0; SFC; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 93 kg |
| Входная мощность | 100 – 240 V; 1.3 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность, Вт | 45 W |
| Выходной разъем | 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Гарантия | 24 мес месяц |
| Количество USB портов, шт. | 3 |
| Мощность, W | 41-70 |
| Совместимые модели | BAS56A Absolute |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Технология зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Тип зарядного устройства | Сетевое |
| Тип разъема | 2 × Type-C; USB-A |
| Тип товара | Сетевое зарядное устройство |
| Цвет | Black |
| Кабель | Отсутствует |
- Цена: 549 ₴







