
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS21A — це надійний адаптер для швидкого та ефективного заряджання ваших гаджетів.
Дизайн та зручністьHoco CS21A має унікальний дизайн із заокругленими краями та хвилястою текстурою, що не тільки надає йому стильного вигляду, але й запобігає ковзанню пальців. Компактні розміри дозволяють легко брати пристрій із собою в подорожі чи на роботу.
Міцний та безпечний корпусКорпус адаптера виготовлений із вогнестійкого полікарбонату та міцного ABS-пластику, що гарантує довговічність та безпеку під час використання. Нікельована вилка відповідає європейському стандарту.
Технічні характеристики Діапазон вхідної напруги: 100-240V
USB-роз'єм: Потужність до 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A)
Підтримка швидкого заряджання: QC3.0, FCP, AFC
Багаторівнева система захисту від перегріву, короткого замикання та стрибків напруги
Комплектація: USB — Micro-USB кабель (1 м) у стильному дизайні адаптера
Hoco CS21A — це ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, безпечний і зручний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів та інших гаджетів.
Быстрая зарядка: Quick Charge 3.0
Входная мощность: 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz
Выходная мощность, Вт: 18 W
Выходной разъем: 5 V
кабель: MicroUSB
Количество USB портов, шт.: 1
Страна регистрации бренда: Китай
Тип разъема: USB
Страна производитель: Китай
Вес: 65 г
Длина кабеля: 1
Цвет: Black
Тип: Сетевой
Сила выходного тока (Output): 3 - 3.95 А
Комплектация: Сетевое зарядное устройство; кабель
Гарантия: 24мес
Вид: Адаптер
Тип зарядного устройства: Сетевое
Сила тока: 3.0А
Мощность, W: 18
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | hoco. |
| Вид | Адаптер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вес | 65 г kg |
| Входная мощность | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность, Вт | 18 W |
| Выходной разъем | 5 V |
| Гарантия | 24мес месяц |
| Длина кабеля | 1 |
| Количество USB портов, шт. | 1 |
| Комплектация | Сетевое зарядное устройство; кабель |
| Мощность, W | 18 |
| Сила выходного тока (Output) | 3 - 3.95 А |
| Сила тока | 3.0А |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип зарядного устройства | Сетевое |
| Цвет | Black |
| Кабель | MicroUSB |
- Цена: 239 ₴




