A-DATA USB 2.0 C008 32Gb White/Blue — накопичувач у висувному корпусі, що плавно розкривається одним рухом великого пальця. Конструкція корпусу без ковпачка (кришки) унеможливлює труднощі, пов'язані з втратою ковпачків для флеш-дисків. USB-конектор можна відкрити лише однією рукою, що дуже зручно, коли швидкість є головною умовою.
БЕЗКОВПАЧКОВИЙ ДИЗАЙН І ЛЕГКА АКТИВАЦІЯ ОДНИМ РУХОМ ПАЛЬЦЯ
USB-конектор прихований у компактному корпусі та повністю захищений, за винятком необхідності використання ковпачка для диска. Простим рухом пальця вперед конектор відкривається та готовий до використання, а рухом назад – ховається, забезпечуючи зручність при зберіганні та в дорозі.
ВАШ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ
Флеш-диск C008 має зручний дизайн із спеціальним отвором для шнурка та може бути прикріплений до ключів або мобільного телефону.
ЕЛЕГАНТНИЙ І МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Матовий брудовідштовхувальний корпус стійкий до пошкоджень. Модель C008 має елегантну форму та випускається у двох стильних кольорових варіантах. Прості контури моделей цієї серії роблять моду зручнішою, ніж будь-коли.
Размеры: 60 x 20 x 9 мм
Тип корпуса: Слайдер
Интерфейс: USB 2.0
Вес: 10
Цвет: Белый
Модель товара: C008
Материал Корпуса: Пластик
Гарантия: 60
Объем памяти: 32GB
Стандарт USB: 2.0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 kg |
| Гарантия | 60 месяц |
| Модель товара | C008 |
| Размеры | 60 x 20 x 9 мм |
| Стандарт USB | 2.0 |
| Тип корпуса | Слайдер |
| Цвет | Blue |
- Цена: 499 ₴





