AUV320 оснащений USB-роз'ємом, що плавно висувається з накопичувача одним рухом. Безковпачкова конструкція виключає проблеми із втратою ковпачка. Накопичувач має високошвидкісний інтерфейс USB 3.2 Gen 1 – тепер ви можете передавати дані швидше та зберігати більше інформації.
БЕЗКОЛПАЧКОВИЙ ДИЗАЙН І ШВИДКИЙ РУХ РОЗ'ЄМУ
USB-роз'єм, що сховається в компактний корпус, повністю захищений, тому ковпачок накопичувачу не потрібен. Простим рухом пальця вперед конектор відкривається та готовий до використання, а рухом назад – ховається, забезпечуючи зручність при зберіганні та в дорозі.
ВИСОКОШВИДКІСНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ ЧЕРЕЗ ІНТЕРФЕЙС USB 3.2
Завдяки USB 3.2 Gen 1 пристрій AUV320 простим підключенням забезпечує зручну та ефективну передачу даних із одного суперкомпактного пристрою зі швидкістю до 5 Гбіт/с. Зворотна сумісність із USB 2.0.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ, ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ
AUV320 доступний з ємністю від 256 Гб, що дозволяє зберігати тисячі документів, фотографій, пісень і фільмів — зручно для роботи та відпочинку щодня.
ПРОСТИЙ ДИЗАЙН З КРІПЛЕННЯМ НА РЕМІНЦІ
Для додаткової безпеки та персоналізації пристрій AUV320 забезпечений кріпленням для носіння на шнурку або ланцюжку (на вибір).
ПРАКТИЧНО УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Перелік пристроїв, з якими можна використовувати флеш-накопичувач AUV320, величезний: ПК, планшети, смарт-телевізори, автомобільні системи, ігрові консолі, домашні розважальні системи та багато інших. ін.
Размеры: 55 х 19.,5 х 10,2 мм
Тип корпуса: Слайдер
Тип товара: Флеш-накопитель
Интерфейс: USB 3.0
Вес: 7,9
Цвет: White / Green
Модель товара: AUV 320
Материал Корпуса: Пластик
Гарантия: 60
Объем памяти: 256GB
Стандарт USB: 3.0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем памяти | 256 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7,9 kg |
| Гарантия | 60 месяц |
| Модель товара | AUV 320 |
| Размеры | 55 х 19.,5 х 10,2 мм |
| Стандарт USB | 3.0 |
| Тип корпуса | Слайдер |
| Тип товара | Флеш-накопитель |
| Цвет | Green |
- Цена: 1 149 ₴



