
Портативные Bluetooth колонки BOROFONE BR27 Dear sports BT speaker, Dark Green
- Готово к отправке
- Код: 066974443388473
449 ₴
Портативна колонка Borofone BR27 Dear sports BT speaker Dark Green ─ це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни.
Бездротове з'єднання Bluetooth забезпечує мобільність користування під час прослуховування музики. Корпус аксесуара виконаний в практичній та стильній круглій формі, виготовлений з приємного на дотик пластика з елементами текстилю в зоні динаміків.
Компактні розміри пристрою і невелика петелька дозволяють з легкістю брати його з собою на прогулянку або в похід, прикріпивши колонку, наприклад, на сумці або поясі.
Модель має акумулятор ємністю 500 mAh для комфортної і тривалої експлуатації, використання в режимі відтворення можливе до 5 годин. Аксесуар оснащений кнопками регулювання гучності, управління відтворенням і вимиканням.
Габариты: 97 * 97 * 47 мм
Мощность: 5 Вт
Страна производитель: Китай
Интерфейс: Bluetooth,USB,TF,FM,TWS
Питание: Аккумулятор
Цвет: Dark Green
Тип: Портативные
Мощность динамиков: 3-5 Вт
Рабочее время на одном заряде: До 3 часов
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 97 * 97 * 47 мм |
| Интерфейс | Bluetooth,USB,TF,FM,TWS |
| Мощность | 5 Вт |
| Мощность динамиков | 3-5 Вт |
| Питание | Аккумулятор |
| Рабочее время на одном заряде | До 3 часов |
| Тип | Портативные |
| Цвет | Green |
- Цена: 449 ₴


