Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baseus F01A Wireless Mouse забезпечує трирівневу настройку DPI (800/1200/1600) та бездротове з'єднання на частоті 2,4 ГГц, що гарантує стабільну роботу без затримок. Вона сумісна з Windows, iOS та Linux, а її зручний дизайн і режим сну роблять її чудовим вибором для роботи і розваг. Дана модель дійсно поєднує в собі функціональність та комфорт, забезпечуючи відмінну продуктивність у будь-яких умовах.
Интерфейс подключения: USB
Радиус действия, м: 20м (2.4G)
Размеры: 100*58*39 мм
Тип подключения: Беспроводной, частота 2.4GHz
Материал: ABS пластик
Чуствительность DPI: 800/1200/1600DPI
Вес: 90
Питание: Батарейка АА
Тип: Оптическая
Гарантия: 3 мес
Цвет: Серый
Назначение: Обычные
Разрешение сенсора, dpi: 1501 - 2000
Количество кнопок: 3
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Интерфейс подключения | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 kg |
| Гарантия | 3 мес. месяц |
| Количество кнопок | 3 |
| Материал | ABS пластик |
| Назначение | Обычные |
| Питание | Батарейка АА |
| Радиус действия, м | 20м (2.4G) |
| Размеры | 100*58*39 мм |
| Разрешение сенсора, dpi | 1501 - 2000 |
| Тип | Оптическая |
| Тип подключения | Беспроводной, частота 2.4GHz |
| Цвет | Grey |
| Чуствительность DPI | 800/1200/1600DPI |
- Цена: 599 ₴









