-15%Захисне скло 2.5D 0.3mm Tempered Glass для Google Pixel 7A
- Готово до відправки
- Код: 30940
139 ₴
118 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загартоване захисне скло для Google Pixel 7A це чудовий захист для екрану Вашого гаджета. На захисному склі не залишається слідів від пальців, тому Вам не доведеться витирати екран кожні декілька хвилин.
Скло Ви зможете наклеїти самостійно, адже в комплекті йде все необхідне для цього.
Додаткові характеристики: стандарт плотності: 9H, заокруглений кут краю: 2.5D, протиударне, водостійке
Товщина: 0,3мм
Матеріал: Загартоване скло
Поверхня: Глянцева
Cумісність з: Google
Тип товару : Захисне скло
Модель Google: Pixel 7A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Тип | Захисне скло |
| Матеріал | Скло |
| Сумісність з | Google Pixel |
| Модель телефону | Google Pixel 7A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Стандарт щільності: 9H, закруглений кут краю: 2.5D, протиударне, водостійке |
| Модель Google | Pixel 7A |
| Поверхня | Глянцева |
| Сумісність c | |
| Тип товару | Захисне скло |
| Товщина | 0,3 мм |
| Колір | Red |
- Ціна: 118 ₴
