-15%Загартоване захисне скло Full Screen Tempered Glass для Google Pixel 7A, Black
- Готово до відправки
- Код: 30935
159 ₴
135 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На захисному склі Full Screen не залишається слідів від пальців, тому Вам не доведеться витирати екран кожні кілька хвилин. Купуючи захисне загартоване скло для свого Google Pixel 7A, Ви страхуєте себе та свій смартфон. Ультратонке всього 0,26 мм.
Додаткові характеристики: стандарт плотності: 9Hзаокруглений кут краю: 2.5Dпротиударневодостійке
Товщина: 0,26мм
Матеріал: Загартоване скло
Поверхня: Глянцева
Колір: Чорний
Cумісність з: Google
Тип товару : Захисне скло
Модель Google: Pixel 7A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Тип | Захисне скло |
| Матеріал | Скло |
| Сумісність з | Google Pixel |
| Модель телефону | Google Pixel 7A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | стандарт щільності: 9Hзакруглений кут краю: 2.5Dпротиударневодостійке |
| Модель Google | Pixel 7A |
| Поверхня | Глянцева |
| Сумісність c | |
| Тип товару | Захисне скло |
| Товщина | 0,26 мм |
| Колір | Red |
- Ціна: 135 ₴
