
влевовправо
Протиударна гідрогелева плівка Hydrogel Film для Xiaomi Redmi 10A, Transparent
- Готово до відправки
- Код: PL-2255
189 ₴
+380 (98) 397-09-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідрогелева плівка створить надійний захист від подряпин для екрану вашого Xiaomi Redmi 10A. Завдяки своїм тонким та повністю прозорим формам не впливає на якість зображення та не знижує сенсорних властивостей. Містить клейку основу та дозволяє зручно наноситися завдяки своїй ідеальній еластичності. Броньована плівка виготовляється на плоттері індивідуально для кожної моделі з максимальною точністю розмірів. Захисне покриття містить здатність до самовідновлення, що підвищує його термін служби.
Додаткові характеристики: Протиударна, водостійка, гнучка
Особливості: Олеофобне покриття , клейовий шар по усій поверхні, авторегенерація, точна відповідність моделі
Тип товару: Плівка
Товщина: 0,2мм
Матеріал: Гідрогелевий матеріал
Поверхня: Глянцева
Упаковка: Тех.пакет
Колір: Прозорий
Cумісність з: Xiaomi
Модель Xiaomi: Redmi 10A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 10A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Протиударна, водостійка, гнучка |
| Матеріал | Гідрогелевий матеріал |
| Модель Xiaomi | Redmi 10A |
| Особливості | Олеофобне покриття, клейовий шар по всій поверхні, авторегенерация, точне відповідність моделі |
| Поверхня | Глянцева |
| Сумісність c | Xiaomi |
| Тип товару | Плівка |
| Товщина | 0,2 мм |
| Упаковка | Тих.пакет |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 189 ₴



